جمجمه "هیتلر" به یك زن تعلق دارد!!

تاریخ:سه شنبه 7 مهر 1388-11:12 ب.ظ

جمجمه

به گفته وی هیچكس پیش از این اثبات نكرده بوده كه این جمجمه كه یك سال پس از جنگ جهانی دوم در محل سوزاندن اجساد پیدا شده به هیتلر تعلق دارد و تنها تصور می‌شده...

بخشی از جمجمه‌ای كه در بایگانی دولتی روسیه نگهداری می‌شود هرگز به هیتلر تعلق نداشته است.
روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا در شماره امروز خود می‌نویسد؛ ولادیمیر كازلف معاون مدیر بایگانی دولتی روسیه با اعلام این مطلب كه بخشی از جمجمه‌ای كه در بایگانی دولتی روسیه نگهداری می‌شود هرگز به هیتلر تعلق نداشته است افزود گزارش نیك بلانتونی دانشمند امریكایی در خصوص این كه این جمجمه به یك زن تعلق دارد بی اساس است.
به گفته وی هیچكس پیش از این اثبات نكرده بوده كه این جمجمه كه یك سال پس از جنگ جهانی دوم در محل سوزاندن اجساد پیدا شده به هیتلر تعلق دارد و تنها تصور می‌شده كه جمجمه به وی تعلق داشته باشد.
وی همچنین یادآور شدكه اصل ماجرای تحقیق بلانتونی روی این جمجمه و دریافت نمونه دی.ان.ای آن مورد تردید است چون چنین فردی هرگز در بایگانی روسیه وجود نداشته و هیچ یك از مدیران بایگانی هرگز اجازه چنین تحقیقاتی را نداده است.
گفتنی است روز بیست و هشتم سپتامبر رسانه‌های انگلیسی گزارشی در خصوص یك فیلم مستند به نام فرار هیتلر پخش كردند كه در امریكا نمایش داده شده و در ان نیك بلانتونی تاكید می‌كند كه جمجمه هیتلر با اثار گلوله در آن كه در مسكو نگهداری می‌شود در اصل به یك زن چهل ساله تعلق دارد.
كازلف یادآور می‌شود كه این جمجمه كه در سال هزار و نهصد و چهل و شش كشف شده هرگز تنها مدرك دال بر خودكشی هیتلر محسوب نمی‌شده چون بخش‌هایی از اسكلت چانه و دندان‌های وی هم در سال هزار و نهصد و چهل و پنج كشف شده‌اند كه از این جمجمه مهمترند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
Check Page Rankشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic